Pomůžeme vám právně ošetřit Vaše podnikání hned na začátku. Čím dříve začnete myslet na právní ochranu, tím menší riziko Vám může vzniknout.

Při vzniku startupu, nezapomínejte na ochranu práv duševního vlastnictví. Předejdete tak tomu, aby Váš nápad někdo napodobil a vydával za svůj. Svůj vynález si můžete patentovat, stejně jako ochránit celý startup pomocí ochranné známky.  Startupum poskytujeme poradenství v právních otázkách:

  • Založení firmy a nastavení personálních vztahů

  • Právo duševního vlastnictví

  • Ochrana označení firmy

  • Licenční konání

  • Zastoupení před úřady

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro Vaše případy se můžete plně spolehnout na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy Vaše spokojenost.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace, sejdeme se s Vámi a navrhneme Vám nejlepší řešení Vašeho problému. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Vždy se Vám snažíme otevřeně ukázat Vaše možnosti a výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a hledáme řešení šité na míru.

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close