Úvodní strana » O nás

V advokátní kanceláři ŠENKÝŘ PÁNIK poskytujme špičkové právní služby na profesionální úrovni v celém spektru právních služeb, a to v co nejkratších termínech.

Zachováváme individuální přístup ke klientům, dbáme na jejich dobrou informovanost a zaručujeme maximální diskrétnost.

Naším každodenním cílem je, aby se klienti mohli spolehnout na možnost řešení jakéhokoli právního problému, včetně nestandardních postupů a situací.

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář spojila v roce 2010 svoje síly s mezinárodní právní kanceláří COTTYN. Toto strategické partnerství vyústilo v založení COTTYN PRAHA s cílem poskytovat ucelené právní služby domácím i zahraničním klientům, kteří chtějí založit společnost nebo investovat v České republice.

COTTYN je belgická advokátní kancelář, která se od svého vzniku v roce 1978 neustále vyvíjí a aktuálně provozuje své pobočky v 8 evropských státech:

 • Belgie
 • Česká republika
 • Slovenská republika
 • Polsko
 • Rakousko
 • Maďarsko
 • Rumunsko
 • Holandsko

Klienti nejsou odkázáni „sami na sebe“, ale naopak se je snažíme provést celým procesem jejich právní záležitosti:

 • uděláme průzkum možností,
 • provedeme due diligence,
 • vytvoříme právní a daňové struktury,
 • prověříme nebo připravíme nákup pozemků, nabytí společnosti nebo založení joint venture,
 • připravíme a sjednáme všechny potřebné smlouvy,
 • zastoupíme klienty před soudy nebo jinými orgány a taktéž v rozhodčím a soudním řízení.

Náš tým 

JUDr. Martin Šenkýř

advokát, obdržel v roce 1999 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. V letech 1999–2001 absolvoval stáž na právnické fakultě Johannes Kepler University v Linci, Rakousko. Od dubna 2002 je členem České advokátní komory v Praze. Mezi jeho specializace patří korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, právo nemovitostí a rozhodčí řízení. Martin Šenkýř je též odborníkem na vymáhání náhrady škody. Hovoří česky, anglicky a německy.

Mgr. Lubomír Pánik

advokát, získal v roce 2006 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. Od listopadu 2006 je členem České advokátní komory v Praze. Od roku 2007 do roku 2010 přednášel finanční právo na Bankovním institutu vysoké školy, a.s. Specializuje se na vymáhání náhrady škody, dále na obchodní právo, občanské právo a fúze a akvizice. Hovoří česky a anglicky.

Marc Cottyn

advokát, vystudoval obor právo se zaměřením na obchodní a finanční právo na Bruselské univerzitě v roce 1978. Je zakládajícím partnerem a správcem advokátní kanceláře COTTYN. Od roku 1978 je členem advokátní komory v Dendermonde. Od roku 2010 je členem advokátní komory v Praze. Marc Cottyn hovoří holandsky, anglicky, francouzsky a německy.

Jan Van Der Snickt

advokát, vystudoval obor právo na Universitě v Ghentu v roce 1993. Od téhož roku je členem komory advokátů v Dendermonde. Od roku 2007 je také členem Slovenské advokátní komory v Bratislavě. Je partnerem a správcem advokátní kanceláře Cottyn. Hovoří holandsky, francouzsky a anglicky.

Mgr. Anna Kočicová

advokátka, získala v roce 2012 magisterský titul v oboru právo na Západočeské univerzitě. Od roku 2012 je členkou České advokátní komory v Praze. Specializuje se na právo občanské, právo obchodních korporací, insolvenční právo, právo bytového spoluvlastnictví a právo veřejných zakázek. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti soutěžního a správního práva. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Martin Hýbl

právník, vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2017 je členem České advokátní komory v Praze. Ve své praxi se specializuje zejména na právo veřejných zakázek, právo medicínské a právo trestní. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti práva soukromého a správního. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Ivo Sommer

advokát, získal v roce 2011 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze magisterský titul v oboru právo. Od října 2011 je členem České advokátní komory v Praze. Jeho hlavní specializací je sporná agenda, civilní a správní soudnictví a obchodní závazkové právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Terezie Průšová

právník, vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2018 je členkou České advokátní komory v Praze. Má dlouholetou praxi v advokátní kanceláři se zahraniční klientelou. Zaměřuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí, pracovní právo a právní problematiku mezinárodního práva soukromého. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Andrea Rössler

office manager a marketingový specialista. Absolvovala právnickou fakultu University Mateje Bela v Banské Bystrici. Má dlouholetou praxi v marketingu a office managementu. Hovoří slovensky, anglicky, srbsky, slovinsky a česky a věnuje se i překladům právních dokumentů.

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro naše klienty se spoléháme hlavně na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy spokojenost klienta.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace a navrhneme okamžité a reálné řešení. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Našim klientům se vždy snažíme otevřeně nastínit jejich možnosti, výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a snažíme se co nejpřesněji odhadnout šanci na jeho úspěšné vyřešení.

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close