Úvodní strana » O nás

V advokátní kanceláři ŠENKÝŘ PÁNIK poskytujme špičkové právní služby na profesionální úrovni v celém spektru právních služeb, a to v co nejkratších termínech.

Zachováváme individuální přístup ke klientům, dbáme na jejich dobrou informovanost a zaručujeme maximální diskrétnost.

Naším každodenním cílem je, abyste se mohli plně spolehnout na to, že vyřešíme jakýkoli Váš problém.

V roce 2010 jsme spojili svoje síly s mezinárodním týmem advokátů kanceláře COTTYN, působící v Belgii, České republice, Slovensku, Polsku, Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Holandsku, což nám umožňuje poskytovat Vám komplexní služby nejen v Čechách, ale v celé Evropě. Vždy se snažíme provést Vás co nejefektivněji celým procesem řešení Vašeho problému:

  • uděláme průzkum možností,
  • provedeme due diligence,
  • vytvoříme právní a daňové struktury,
  • prověříme nebo připravíme nákup pozemků, nabytí společnosti nebo vytvoříme joint venture,
  • připravíme a sjednáme všechny potřebné smlouvy,
  • zastoupíme Vás před soudy nebo jinými orgány a taktéž v rozhodčím a soudním řízení.

 

Náš tým 

JUDr. Martin Šenkýř

LinkedIn senkyr@senkyr-panik.cz +420 776 168 333

advokát, obdržel v roce 1999 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. V letech 1999–2001 absolvoval stáž na právnické fakultě Johannes Kepler University v Linci, Rakousko. Od dubna 2002 je členem České advokátní komory v Praze. Mezi jeho specializace patří korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, právo nemovitostí a rozhodčí řízení. Martin Šenkýř je též odborníkem na vymáhání náhrady škody. Hovoří česky, anglicky a německy.

Mgr. Lubomír Pánik

LinkedIn panik@senkyr-panik.cz +420 774 874 658

advokát, získal v roce 2006 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. Od listopadu 2006 je členem České advokátní komory v Praze. Od roku 2007 do roku 2010 přednášel finanční právo na Bankovním institutu vysoké školy, a.s. Specializuje se na vymáhání náhrady škody, dále na obchodní právo, občanské právo a fúze a akvizice. Hovoří česky a anglicky.

Marc Cottyn

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

advokát, vystudoval obor právo se zaměřením na obchodní a finanční právo na Bruselské univerzitě v roce 1978. Je zakládajícím partnerem a správcem advokátní kanceláře COTTYN. Od roku 1978 je členem advokátní komory v Dendermonde. Od roku 2010 je členem advokátní komory v Praze. Marc Cottyn hovoří holandsky, anglicky, francouzsky a německy.

Jan Van Der Snickt

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

advokát, vystudoval obor právo na Universitě v Ghentu v roce 1993. Od téhož roku je členem komory advokátů v Dendermonde. Od roku 2007 je také členem Slovenské advokátní komory v Bratislavě. Je partnerem a správcem advokátní kanceláře Cottyn. Hovoří holandsky, francouzsky a anglicky.

Mgr. Anna Kočicová

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

advokátka, získala v roce 2012 magisterský titul v oboru právo na Západočeské univerzitě. Od roku 2012 je členkou České advokátní komory v Praze. Specializuje se na právo občanské, právo obchodních korporací, insolvenční právo, právo bytového spoluvlastnictví a právo veřejných zakázek. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti soutěžního a správního práva. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Ivo Sommer

LinkedIn sommer@senkyr-panik.cz +420 777 038 947

advokát, získal v roce 2011 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze magisterský titul v oboru právo. Od října 2011 je členem České advokátní komory v Praze. Jeho hlavní specializací je sporná agenda, civilní a správní soudnictví a obchodní závazkové právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Terezie Průšová

LinkedIn prusova@senkyr-panik.cz +420 723 813 123

advokátka, vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2018 je členkou České advokátní komory v Praze. Má dlouholetou praxi v advokátní kanceláři se zahraniční klientelou. Zaměřuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí, pracovní právo a právní problematiku mezinárodního práva soukromého. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Veronika Papanová

LinkedIn papanova@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Veronika je advokátní koncipientkou kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Zaměřuje se zejména na občanské a trestní právo. Hovoří česky a anglicky.

Jakub Stříbrný

LinkedIn stribrny@senkyr-panik.cz +420 775 270 033

Jakub zodpovídá v advokátní kanceláři ŠENKÝŘ PÁNIK za office management a administrativní podporu.

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro Vaše případy se můžete plně spolehnout na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy Vaše spokojenost.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace, sejdeme se s Vámi a navrhneme Vám nejlepší řešení Vašeho problému. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Vždy se Vám snažíme otevřeně ukázat Vaše možnosti a výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a hledáme řešení šité na míru.

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close