Úvodní strana » Náš tým

JUDr. Martin Šenkýř

LinkedIn senkyr@senkyr-panik.cz +420 776 168 333

Martin je partnerem advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Advokacii vykonává od roku 2002. Kromě právnické v ČR studoval též v USA a na právnické fakultě Johannes Kepler University v Linci, Rakousko. Specializuje se na korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, vyjednávání/zastupování v soudních sporech a působí jako rozhodce. Martin mluví česky, anglicky a německy.

Mgr. Lubomír Pánik

LinkedIn panik@senkyr-panik.cz +420 774 874 658

Lubomír je advokátem a partnerem advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Advokátní praxi vykonává od roku 2006. Specializuje se na obchodní právo, občanské právo, finanční právo, správní právo. Kromě advokacie přednášel taktéž finanční právo na Bankovním institutu vysoké škole, a.s. Hovoří česky a anglicky.

Marc Cottyn

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Marc je zakládajícím partnerem a správcem advokátní kanceláře COTTYN. Od roku 2010 je členem advokátní komory v Praze. Marc Cottyn hovoří holandsky, anglicky, francouzsky a německy.

Jan Van Der Snickt

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Jan vystudoval obor právo na Universitě v Ghentu v roce 1993. Je partnerem a správcem advokátní kanceláře Cottyn. Hovoří holandsky, francouzsky a anglicky.

Mgr. Anna Kočicová

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Anna je advokátkou advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Specializuje se na právo občanské, právo obchodních korporací, insolvenční právo, právo bytového spoluvlastnictví a právo veřejných zakázek. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti soutěžního a správního práva. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Martin Hýbl

LinkedIn hybl@senkyr-panik.cz +420 607 060 064

Martin vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Ve své praxi se specializuje zejména na právo veřejných zakázek, právo medicínské a právo trestní. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti práva soukromého a správního. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Ivo Sommer

LinkedIn sommer@senkyr-panik.cz +420 777 038 947

Ivo je advokátem advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Jeho hlavní specializací je sporná agenda, civilní a správní soudnictví a obchodní závazkové právo, trestní právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Terezie Průšová

LinkedIn prusova@senkyr-panik.cz +420 723 813 123

Terezie má dlouholetou praxi v advokátní kanceláři se zahraniční klientelou. Zaměřuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí, pracovní právo a právní problematiku mezinárodního práva soukromého. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Andrea Rössler

LinkedIn rossler@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Andrea vystudovala právo a má dlouholetou praxi v marketingu a office managementu. Hovoří slovensky, anglicky, srbsky, slovinsky a česky a věnuje se i překladům právních dokumentů.

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro Vaše případy se můžete plně spolehnout na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy Vaše spokojenost.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace, sejdeme se s Vámi a navrhneme Vám nejlepší řešení Vašeho problému. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Vždy se Vám snažíme otevřeně ukázat Vaše možnosti a výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a hledáme řešení šité na míru.

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close