Úvodní strana » Náš tým

JUDr. Martin Šenkýř

LinkedIn senkyr@senkyr-panik.cz +420 776 168 333

Martin je partnerem advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Advokacii vykonává od roku 2002. Kromě právnické fakulty v ČR studoval též v USA a na právnické fakultě Johannes Kepler University v Linci, Rakousko. Specializuje se na korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, vyjednávání/zastupování v soudních sporech a působí jako rozhodce. Martin mluví česky, anglicky a německy.

Mgr. Lubomír Pánik

LinkedIn panik@senkyr-panik.cz +420 774 874 658

Lubomír je advokátem a partnerem advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Advokátní praxi vykonává od roku 2006. Specializuje se na obchodní právo, občanské právo, finanční právo a správní právo. Kromě advokacie přednášel taktéž finanční právo na Bankovním institutu vysoké škole, a.s. Hovoří česky a anglicky.

Marc Cottyn

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Marc je zakládajícím partnerem a správcem advokátní kanceláře COTTYN. Od roku 2010 je členem advokátní komory v Praze. Marc Cottyn hovoří holandsky, anglicky, francouzsky a německy.

Jan Van Der Snickt

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Jan vystudoval obor právo na Universitě v Ghentu v roce 1993. Je partnerem a správcem advokátní kanceláře Cottyn. Hovoří holandsky, francouzsky a anglicky.

Mgr. Anna Kočicová

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Anna je advokátkou advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Specializuje se na právo občanské, právo obchodních korporací, insolvenční právo, právo bytového spoluvlastnictví a právo veřejných zakázek. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti soutěžního a správního práva. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Ivo Sommer

LinkedIn sommer@senkyr-panik.cz +420 777 038 947

Ivo je advokátem advokátní kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Jeho hlavní specializací je sporná agenda, civilní a správní soudnictví a obchodní závazkové právo, trestní právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Terezie Jelínková

LinkedIn jelinkova@senkyr-panik.cz +420 723 813 123

Terezie je advokát, má dlouholetou praxi v advokátní kanceláři se zahraniční klientelou. Zaměřuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí, pracovní právo a právní problematiku mezinárodního práva soukromého. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Veronika Papanová

LinkedIn papanova@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Veronika je advokátní koncipientkou kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Zaměřuje se zejména na občanské a trestní právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Adam Trojan

LinkedIn trojan@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

Adam je advokátní koncipient kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. V rámci studia na právnické fakultě pobýval rok na Université de Nantes ve Francii. Hovoří česky, anglicky a francouzsky.

Jakub Stříbrný

LinkedIn stribrny@senkyr-panik.cz +420 775 270 033

Jakub zodpovídá v advokátní kanceláři ŠENKÝŘ PÁNIK za office management a administrativní podporu.

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro Vaše případy se můžete plně spolehnout na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy Vaše spokojenost.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace, sejdeme se s Vámi a navrhneme Vám nejlepší řešení Vašeho problému. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Vždy se Vám snažíme otevřeně ukázat Vaše možnosti a výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a hledáme řešení šité na míru.

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close