Úvodní strana » Kontakt

Kancelář
Na Viničních horách 1834/24
160 00 Praha 6

Tel.: +420 224 325 129
Fax: +420 220 517 487

Náš tým

JUDr. Martin Šenkýř

advokát, obdržel v roce 1999 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. V letech 1999–2001 absolvoval stáž na právnické fakultě Johannes Kepler University v Linci, Rakousko. Od dubna 2002 je členem České advokátní komory v Praze. Mezi jeho specializace patří korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, právo nemovitostí a rozhodčí řízení. Martin Šenkýř je též odborníkem na vymáhání náhrady škody. Hovoří česky, anglicky a německy.

Mgr. Lubomír Pánik

advokát, získal v roce 2006 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. Od listopadu 2006 je členem České advokátní komory v Praze. Od roku 2007 do roku 2010 přednášel finanční právo na Bankovním institutu vysoké školy, a.s. Specializuje se na vymáhání náhrady škody, dále na obchodní právo, občanské právo a fúze a akvizice. Hovoří česky a anglicky.

Marc Cottyn

advokát, vystudoval obor právo se zaměřením na obchodní a finanční právo na Bruselské univerzitě v roce 1978. Je zakládajícím partnerem a správcem advokátní kanceláře COTTYN. Od roku 1978 je členem advokátní komory v Dendermonde. Od roku 2010 je členem advokátní komory v Praze. Marc Cottyn hovoří holandsky, anglicky, francouzsky a německy.

Jan Van Der Snickt

advokát, vystudoval obor právo na Universitě v Ghentu v roce 1993. Od téhož roku je členem komory advokátů v Dendermonde. Od roku 2007 je také členem Slovenské advokátní komory v Bratislavě. Je partnerem a správcem advokátní kanceláře Cottyn. Hovoří holandsky, francouzsky a anglicky.

Mgr. Anna Kočicová

advokátka, získala v roce 2012 magisterský titul v oboru právo na Západočeské univerzitě. Od roku 2012 je členkou České advokátní komory v Praze. Specializuje se na právo občanské, právo obchodních korporací, insolvenční právo, právo bytového spoluvlastnictví a právo veřejných zakázek. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti soutěžního a správního práva. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Martin Hýbl

právník, vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2017 je členem České advokátní komory v Praze. Ve své praxi se specializuje zejména na právo veřejných zakázek, právo medicínské a právo trestní. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž v oblasti práva soukromého a správního. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Ivo Sommer

advokát, získal v roce 2011 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze magisterský titul v oboru právo. Od října 2011 je členem České advokátní komory v Praze. Jeho hlavní specializací je sporná agenda, civilní a správní soudnictví a obchodní závazkové právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Terezie Průšová

právník, vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2018 je členkou České advokátní komory v Praze. Má dlouholetou praxi v advokátní kanceláři se zahraniční klientelou. Zaměřuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí, pracovní právo a právní problematiku mezinárodního práva soukromého. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Andrea Rössler

office manager a marketingový specialista. Absolvovala právnickou fakultu University Mateje Bela v Banské Bystrici. Má dlouholetou praxi v marketingu a office managementu. Hovoří slovensky, anglicky, srbsky, slovinsky a česky a věnuje se i překladům právních dokumentů.

Mapa:

Jak se k nám dostanete:

  • metrem A do stanice Bořislavka, dále 7 minut pěšky nebo autobusem č. 131 do zastávky Hanspaulka

  • Hadovka – dále 5 minut pěšky ulicí U Hadovky

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro naše klienty se spoléháme hlavně na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy spokojenost klienta.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace a navrhneme okamžité a reálné řešení. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Našim klientům se vždy snažíme otevřeně nastínit jejich možnosti, výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a snažíme se co nejpřesněji odhadnout šanci na jeho úspěšné vyřešení.

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close