Advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK

ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář je tým právníků, který využívá propojení schopností a zkušeností z prostředí špičkových mezinárodních advokátních kanceláří s tradicí a fortelem domácí advokacie.

Díky tomuto spojení Vám nabízíme prvotřídní právní služby na mezinárodní úrovni při zachování tuzemských cen. Našich právních služeb proto využívá řada tuzemských i zahraničních společností a podnikatelů působících v široké škále obchodních a průmyslových odvětví, jakož i jednotliví klienti z řad fyzických nepodnikajících osob.

Proč využít našich služeb?

Profesionalita
a odbornost

Během naší dlouholeté praxe jsme vyřešili mnoho případů. Při hledání ideálního řešení pro Vaše případy se můžete plně spolehnout na odbornost a profesionalitu našeho týmu. Našim cílem je vždy Vaše spokojenost.

Rychlé
vyřízení

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět. Vyžádáme si od Vás potřebné informace, sejdeme se s Vámi a navrhneme Vám nejlepší řešení Vašeho problému. Postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Garance
spokojenosti

Vždy se Vám snažíme otevřeně ukázat Vaše možnosti a výhody i nevýhody navrhovaných řešení. Při posuzování každého případu postupujeme individuálně a hledáme řešení šité na míru.

Žádost o konzultaci

Náš Tým

JUDr. Martin Šenkýř

LinkedIn senkyr@senkyr-panik.cz +420 776 168 333

advokát, obdržel v roce 1999 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. V letech 1999–2001 absolvoval stáž na právnické fakultě Johannes Kepler University v Linci, Rakousko. Od dubna 2002 je členem České advokátní komory v Praze. Mezi jeho specializace patří korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, právo nemovitostí a rozhodčí řízení. Martin Šenkýř je též odborníkem na vymáhání náhrady škody. Hovoří česky, anglicky a německy.

Mgr. Lubomír Pánik

LinkedIn panik@senkyr-panik.cz +420 774 874 658

advokát, získal v roce 2006 na Západočeské univerzitě magisterský titul v oboru právo. Od listopadu 2006 je členem České advokátní komory v Praze. Od roku 2007 do roku 2010 přednášel finanční právo na Bankovním institutu vysoké školy, a.s. Specializuje se na vymáhání náhrady škody, dále na obchodní právo, občanské právo a fúze a akvizice. Hovoří česky a anglicky.

Marc Cottyn

LinkedIn office@senkyr-panik.cz +420 224 325 129

advokát, vystudoval obor právo se zaměřením na obchodní a finanční právo na Bruselské univerzitě v roce 1978. Je zakládajícím partnerem a správcem advokátní kanceláře COTTYN. Od roku 1978 je členem advokátní komory v Dendermonde. Od roku 2010 je členem advokátní komory v Praze. Marc Cottyn hovoří holandsky, anglicky, francouzsky a německy.

Celý tým

Novinky

 • Novela zákoníku práce

  14. 11. 2023

  Vážení klienti, dovolujeme si Vás informovat o novele zákoníku práce, která nabyla účinnosti 1. 10. 2023 a která přináší mnoho změn pro zaměstnance i zaměstnavatele. Nejvýrazněji se změny dotknou zaměstnanců pracujících na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, kterým mimo jiné vzniká nárok na dovolenou, a to s účinností od 1. 1. 2024. Novela dále nastavuje konkrétní podmínky práce na dálku, rozšiřuje informační povinnosti zaměstnavatelů, upravuje podmínky pro elektronické doručování písemností a digitalizaci pracovněprávní dokumentace, a další.

  Zobrazit
 • Změny v oblasti ochrany spotřebitele

  23. 1. 2023

  Poslanecká sněmovna nedávno schválila novelu zákona o ochraně spotřebitele, která se dotkne každého z nás. Změna v ochraně spotřebitele se nás bude týkat například tím, že nově bude muset být zlevněné zboží označeno cenovkou s původní nejnižší cenou produktu (resp. cenou produktu v době 30 dnů před poskytnutím slevy), dále bude nově trestáno pokutou až ve výši 5.000.000,- Kč zakázané ujednání uvedené ve spotřebitelské smlouvě (o jaká zakázaná ujednání se jedná viz. § 1814 občanského zákoníku) nebo bude mít spotřebitel nově nárok na slevu z kupní ceny produktu, pokud jeho reklamace nebude vyřízena ve lhůtě 30 dnů od jejího uplatnění.

  Zobrazit
Více novinek

ONLINE ŽÁDOST

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close
Close